Nawiąż lepszy kontakt ze sobą i z otaczającym Cię światem

Psychoterapia

Natalia Konopczyńska

Przezwyciężaj codzienne trudności

Moją przygodę z psychoterapią rozpoczęłam prawie 20 lat temu, kiedy sama potrzebowałam wsparcia w przezwyciężeniu codziennych trudności i nawiązaniu lepszego kontaktu z otaczającym mnie światem. Przekonałam się wtedy jak skuteczna jest pomoc psychoterapeuty w tym procesie i jak wiele można uleczyć dzięki więzi budowanej w trakcie kolejnych sesji. Ta rozwijająca się fascynacja doprowadziła mnie do zajęcia się psychologią zawodowo. Dziś łączę doświadczenia mojej własnej terapii oraz szkolenia psychoterapeutycznego, by wesprzeć osoby borykające się z życiowymi problemami.

2. Zdjęcie profilowe gołabkowe tło_mniejsze

Pomagam osobom, które:

Nurt psychologii

Psychologia zorientowana na proces

Jestem psychoterapeutką, absolwentką Uniwersytetu Warszawskiego. Pracuję w nurcie psychologii zorientowanej na proces. 

Ukończyłam I Fazę Studium Psychoterapii Procesu i uzyskałam uprawnienia psychoterapeuty oraz rekomendacje Polskiego Towarzystwa Psychologii Procesu (PTPP) do prowadzenia terapii i pracy z grupami. 

Pracuję pod superwizją i w oparciu o Kodeks Etyczny PTPP. Odbyłam staż w Instytucie Psychiatrii i Neurologii w Warszawie. Stale też podnoszę moje kwalifikacje biorąc udział w kursach i szkoleniach, zarówno w Polsce jak i zagranicą.

Co poza psychoterapią?

Kawałek mojego serca mieszka w Meksyku

Spędziłam tam w sumie około dwóch lat.

Wracam do Meksyku kiedy to możliwe, a będąc w Polsce czytam wszystko co mi wpadnie w ręce na temat samego kraju, ale i całego regionu Ameryki Środkowej. Cenię ruch, który pobudza, ale też daje poczucie wyciszenia i spokoju. W ten sposób działają na mnie joga i tai chi. Nie wyobrażam sobie też życia bez przyrody. Marzę o chatce na skraju lasu, gdzie śpiewają ptaki i pachnie igliwiem. A póki co wypuszczam się na długie wędrówki po lesie, które dają mi poczucie szczęścia i obcowania z naturą. 

Pracuję w języku polskim i hiszpańskim. Zapraszam na sesję psychoterapeutyczną.

Natalia Konopczyńska